Tömük'ün tanıtımı için yarışma düzenlendi

İlçemiz Erdemli'ye bağlı Tömük'te sosyal medya gurubunca düzenlenen fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Tömük'ün tanıtımı için yarışma düzenlendi


İlçemiz Erdemli'de 'Tömük mahallesine dair herşey' adlı sosyal medya gurubunun düzenlediği fotoğraf yarışması sonuçlandı. Fotoğrafları gurup üyelerinden en çok beğeni alan ve en çok  görüntülenen  Rabiye Cirit yarışmanın birincisi oldu. Cirit'e gurup yöneticisi Mehmet ilhan tarafından yarışmanın anısına plaket takdim edildi.
İlhan, plaket takdimi sırasında yaptığı konuşmada en temel amaçlarının daha önce belde olan ve Büyükşehir Yasasıyla Mahalleye dönüşen Tömük'ün tanıtımına katkı sağlamak olduğunu belirtti.
Yarışmada en çok görüntülenen ve beğeni sayısı en yüksek fotoğrafın birinci seçildiğini ifade eden İlhan, "Sosyal medya üzerinden düzenlediğimiz yarışmamızın birincisi   Rabiye Cirit hanımefendi olmuştur. Bundan sonra ki süreçte yine Tömük'ün tanıtımına katkı sağlayacak, katılımın daha da çok olduğu bir yarışma düzenlemek istiyoruz. Katılanlara, destek verenlere teşekkür ediyoruz" dedi.
Rabiye Cirit ise "Doğup büyüdüğüm yerleri tanıtım amaçlı böyle güzel bir etkinlik yapıldığı için teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklerin devamını diliyorum" şeklinde konuştu.
Çağrı Gazetesi

31 Ocak 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz