Saadet Partisi'nden Başkan Tollu'ya Ziyaret

Saadet Partisi'nden Başkan Tollu'ya Ziyaret

Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Gök, Nurbaki Şahin ve Hasan Ali Güneş'le birlikte, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu' ya nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Yıldız ziyarette yaptığı kısa konuşmada "Erdemli Belediyemizin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Saadet Partisi olarak sizin çalışmalarınıza katkıda bulunmamız gerekirse her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isterim.
Biz halkımıza hizmet veren seçilmişlerin, hayırlı işlerinde yardımcı olmayı  üzerimize bir vazife biliriz" dedi.
Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'da," Çalışmalarımıza hız kesmeden süratle devam ediyoruz. Yapılması gereken her şeyi aksatmadan , insanlarımızı ayrıştırmadan , bereketini Allah'tan bekleyerek sürdürüyoruz. Saadet Partisinin olaylara bu şekilde yaklaşımını her zaman takdir ediyorum. Sizin de çalışmalarınızda , Erdemli Belediyesi olarak bir sorumluluk düşerse, hiç çekinmeden gelebilirsiniz. Biz çalışmalarımızı hiçbir siyasi parti ve grup gözetmeden yapıyoruz" diye konuştu.
Daha sonra Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'ya,  Milli Görüş Lideri Prf. Dr. Necmettin Erbakan'ın 'Davam' kitabını hediye etti.

6 Nisan 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz