İYİ Parti’de Coşkulu Kongre

İYİ Parti Erdemli ilçe kongresi geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

İYİ Parti’de Coşkulu Kongre

İYİ Parti Erdemli ilçe kongresi geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Parti binası önünde gerçekleşen kongre de kadın üyelerin çokluğu da dikkat çekti. Kongrede parti tarafından atanan ilçe başkanı Fazıl Koşar’ın hazırladığı liste ile seçime gidildi. Katılımcılar kongre boyunca konuşmacıları bayraklarla destekledi. İyi Parti İl Başkanı İbrahim Özel ve Erdemli İlçe Başkanı Fazır Koşar yaptıkları konuşmalar zaman zaman alkışlarla kesildi.
Kongrenin ilk konuşmasını ilçe başkanı Fazıl Koşar gerçekleştirdi. Koşar, “Bu muhteşem kongre için katılan herkese öncelikle teşekkür ediyorum. Kongremiz ilçemize, Mersin’e ve memleketimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.
Kürsüye gelen İYİ Parti Mersin İl başkanı İbrahim Özel ise partilerinin yürüttüğü siyaset ve çalışmalarla ilgili olarak yaklaşık yarım saati geçen bir konuşma yaptı.
Kongre partililerin oy verme işlemiyle sürdü.

Tek liste halinde gidilen seçimde partinin yönetim kurulu asil üyeleri şöyle;

Fazıl Koşar, Emine Topal, Ayhan Yılmaz, Cennet Tekeli, Ayşe Canıtez, Meliha Adalı, Sevim Erdem, Mine Bahçeci, Fatma Nurcan Tuzla, Sevgi Özatlı, Durmuş Doydu, Halil Güney, Musa Coşkun, Savaş Kıran, Veli Çınar, Remzi Alpaslan, Erdal Şentürk, Hakan Oğuz, Vural Topal, mehmet Hakan Bulut, Ali Yıldırım, Ali Aslan, Mehmet Seyran, Cankat Ekinci, Vedat Uzunbağ, Bünyamin Ergün, Ayhan Çetin, Mehmet İlvan, Ali Osman Akça, Ömer Coşkundeniz, Mehmet Çetiner, Kemal Dere, Ramazan gürsoy.

Detaylı haber Çağrı Gazetesi'nde...

10 Şubat 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz