GAYE Okulları ve Komşu Mağazası Basını Unutmadı

Gaye Okulları ve Komşu Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla Erdemli'de görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile biraraya geldi.

GAYE Okulları ve Komşu Mağazası Basını Unutmadı

 

Gaye Okulları ve Komşu Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla Erdemli'de görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile biraraya geldi. Gaye Okulları ve Komşu Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan ev sahipliğindeki yemekli toplantıda basın mensupları ile kurum yetkilileri görüş alışverişinde bulundu.  Arslan, basın mensuplarına verdiği bilgide kısa bir süre sonra GAYE okullarının faalyetlerine başlayacağını belirterek, bu aşamaya kadar kendilerine destek veren basın mensuplarına teşekkür etti.

 

Arslan; "Basında Sansürün Kaldırılışının 110. yılında halkı doğru bilgilendirme şiarıyla korkusuzca işini yapan tüm basın emekçilerini kutluyorum.Demokrasiye, birlik ve beraberliğimize sahip çıkarak, üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getiren yerel ve yaygın tüm basın kuruluşlarına ve mensuplarına bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum" dedi. GAYE ve KOMŞU Mağazaları basın danışmanı Mehmet Uslu'nun da katıldığı yemekli program konuşmaların ardından samimi bir sohbet havasında gerçekleştirildi.

ÇAĞRI GAZETESİ

 

27 Temmuz 2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz