Erdemlispor'dan Gölgeli'ye 10 numara

Görevine başlayan Erdemli Devlet Hastanesi yöneticisi Hüseyin Gölgeli’yi ilk olarak Erdemlispor kulubü yönetimi ziyaret etti.

Erdemlispor'dan Gölgeli'ye 10 numara

Erdemli Devlet Hastanesi’ne atanan Uzman Doktor Hüseyin Gölgeli hastane yöneticiliği görevine başladı.
Görevine başlayan Gölgeli’yi ilk olarak Erdemlispor kulubü yönetimi ziyaret etti.
Dahiliye uzmanı olan doktor Hüseyin Gölgeli, halkla iç içe olmak istediklerini dile getirerek, "Görev sürem boyunca Erdemlimize en kaliteli sağlık hizmetinin sunulması için çalışacağım" dedi.
Erdemlispor Kulübü Başkanı Mehmet Morgül ise, hastane yöneticiliği görevine başlayan uzman Doktor Hüseyin Gölgeli’yi tebrik ederek, "Hocama görevinde başarılar diliyorum. Erdemlimize en iyi şekilde hizmet edeceğine inancımız tamdır. Kendisi Erdemlimizin yetiştirdiği bir kardeşimiz ve eski bir sporcu. Erdemlimize ve hastanemize faydalı işler yapacağına yürekten inanıyoruz. Kendisini spor camiası olarak tebrik ederiz" dedi.
Başkan Morgül ve yönetimi, doktor Gölgeli’ye güzel hizmetler yapması dileğinde bulunarak takımın 10 numaralı formasını hediye etti.
Morgül ve yönetim kurulu üyeleri Erdemli Devlet Hastanesi başhekim yardımcısı operatör doktor Mesut Yeşilova’ya da hayırlı olsun ziyaretinde
bulundu. Ziyaretlere Erdemlispor kulübü başkan yardımcısı işadamı siyasetçi Halit Çortul, Erdemlispor kulübü başkan yardımcısı ve Koyuncu Koop başkanı Yasin Gürsoy, Erdemlispor kulübü başkan yardımcı işadamı Hacı Cırık, Erdemlispor kulübü başkan yardımcısı avukat Mustafa Yetkin de katıldı.

25 Ocak 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz