"Erdemli'de üretiyoruz"

Erdemli'de reklam, tabela ve matbaa sektörünün öncü kuruluşu Ajans Damla tarafından 2018 promosyon ürünleri tanıtım programı geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

"Erdemli'de üretiyoruz"

 

 Erdemli'de reklam, tabela ve matbaa sektörünün öncü kuruluşu Ajans Damla tarafından  2018
promosyon ürünleri tanıtım programı geniş bir katılımla gerçekleştirildi.Sektörde 25 yıllık birikimi olan Ajans Damla sürekli ürünlerine  yenilerini ekleyerek, 2018
promosyon sezonu için ürün yelpazesine yüzlerce yeni ürünü daha kattı. Üretimini Erdemli'de gerçekleştiren Ajans Damla sürekli kendini yenilerken, müşterilerinin beklentileriyle de farklı ürünleri yine kendi bünyesinde üreterek ilklere öncü oldu.
Sezonla birlikte yüzlerce yeni ürünü müşterilerine sunmaya hazırlanan Ajans Damla 2018 promosyon ürünleri gerçekleştirdiği kokteyl ile tanıttı. Tanıtım programına katılarak ürünlerle ilgili bilgi alan Erdemli Kaymakamı Avni Kula, "Ajans Damla ailesini tebrik ediyorum. Ajans Damla artık bir reklam ajansından çok bir AVM gibi, tüm çeşitlerin içinde bulunduğu bir iş yeri haline gelmiş. Başarılarının devamını diliyoruz. Bol kazançlar diliyoruz" dedi.
Erdemli Belediyesi Başkan Yardımcısı Niyazi Yıldız da, "Tabi öncelikle Ajans Damla'ya hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Daha önceki ürün yelpazesini genişlettiğini görüyoruz. Burada hem gezme hem de açılışını yapma imkanı bulduğumuz reyonlarımızda da gördüğümüz gibi adeta bin bir çeşit promosyon ürünleri mevcut " diye konuştu.
Ajans Damla'nın Erdemli'de yaptığı üretimle büyük bir açığı kapatma anlamında önemli bir görev üstlendiğini ifade eden  Yıldız, "Şunu gururla ifade etmek istiyorum, Ajans Damla Erdemli'nin reklam tanıtım, promosyon sahasında büyük bir açığını kapatmak için, çok büyük bir görev ve misyon üstlenmiş oldu. Erdemli'de gerek kamu kurumları, gerekse özel sektör, yatırımcılar, ticari mekanizmanın işlemesinde en büyük etken olan reklam materyalini uzağa gitmeden, Mersin'e gitmeden kendi ayağında bu hizmette bulmuş oluyor. Bu noktada başta Oktay İnce olmak üzere tüm çalışanlarını tebrik ediyorum. Hayırlı ve helal kazançlar diliyoruz" dedi.
Erdemli'nin hak ettiği yere geldiğinin de altını çizen Yıldız, "Tabi burada tanıtımın yanısıra matbaa sektöründe diğer teknik anlamda da Ajans Damla'nın verdiği hizmetler Erdemli'nin vizyonunu genişletiyor. Erdemli artık hak ettiği yere geliyor. Biz bu düşüncedeyiz, bu görüşteyiz. İnşallah bu
adımlar Erdemli tarafından da desteklendiği sürece büyüyerek atılmaya devam edecektir. Tekrar tekrar kutluyor ve başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.
Ajans Damla ailesi adına konuşan Oktay İnce ise, "Ajans Damla'nın önceliğinin kalite politikası olduğunu belirterek, "Ajans Damla'nın hedefi geniş mekine ekipmanıyla olanı daha da iyileştirmek, olmayanın da yenisini üretmek, bulunduğumuz ortama artı katma değer sağlamak. Amacımızı böyle özetleyebiliriz.
Her zaman söylediğimiz gibi bunu yaparken de birinci planda fiyat değil kalite politikamızı önde tutuyoruz. Üzerine basarak söylüyoruz, bizim için kalite her zaman önce gelir" dedi.
Düzenledikleri etkinliğin promosyon ürünlerini birebir tanıtmak olduğunu da aktaran İnce, "Promosyon ürünlerimizi bire bir canlı tanıtarak  müşterilerimize detaylarını ve inceliklerini anlatarak yapmak istedik. Burada müşterilerimizin sipariş vermeden önce, yeni yıl sezonu başlamadan önce ürünleri birebir görerek sipariş vermelerine de imkan sağlamış olduk. Biz üretmeye devam edeceğiz. Erdemli'mize, şehrimize ve ülkemize üretimle destek olmaya devam
edeceğiz. Etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

22 Kasım 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz