Başkan Özsu, "Evlerimizi, iş yerlerimizi, araçlarımızı bayaraklarla donatılım"

Özsu, "Yer yarılmadıkça, gök üstümüze çökmedikçe, bizdeki birlik bitmedikçe Allah’ın izni ile bu ülkeyi, bu ülküyü kimse dize getiremez" dedi.

Başkan Özsu, "Evlerimizi, iş yerlerimizi, araçlarımızı bayaraklarla donatılım"

Başkan Özsu, "Evlerimizi, iş yerlerimizi, araçlarımızı bayaraklarla donatılım"

Erdemli'de 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik günü etkinlikleri kapsamında, 15 Temmuz 2017 Cumartesi günü yani bugün binlerce kişinin katılması beklenen  Milli Birlik Yürüyüşü yapılacak. Yürüyüşün akabinde ise Cumhuriyet Meydanında Demokrasi Nöbeti başlayacak.
Vatandaşları gerçekleştirilecek etkinliklere davet eden MHP Erdemli İlçe Başkanı Bekir Özsu bir açıklamaya yaptı.
Özsu, "Yer yarılmadıkça, gök üstümüze çökmedikçe, bizdeki birlik bitmedikçe Allah’ın izni ile bu ülkeyi, bu ülküyü kimse dize getiremez.   Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Bu vatan çok ihanet ve hainler gördü ama bunun gibisini az gördü. Ama unuttukları Türk milleti hepsini tarihe gömdü. Bu aziz millet darbeye karşı canını ortaya koyarak, tarihe adını bir kez daha altın harflerle yazdırdı.15 Temmuz Demokrasi ve  Tüm Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum" diye konuştu.
Anma programlarına katılmanın önemine işaret eden Özsu, "15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik günü etkinlikleri kapsamında cumartesi günü (bugün) gerçekleştirilecek, saat 21:00'da Dr.Devlet Bahçeli Meydanından başlayıp Cumhuriyet Meydanına kadar sürücek  Milli Birlik Yürüyüşüne ve ardından yapılacak demokrasi nöbetine bütün halkımızı devat ediyorum. Halkımızdan evlerini, işyerlerini, arabalarını Türk bayraklarıyla donatmalarını istiyoruz. Bir ve beraber olduğumuzu birkez daha ve daha güçlü olarak gösterelim. Bütün vatandaşlarımızı etkinliklere davet ediyorum" şeklinde konuştu.

15 Temmuz 2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz